Speciale rookzone voor Ziekenhuis Bernhoven in Uden

maandag 20 oktober 2014
timer 2 min
Het ziekenhuis Bernhoven in Uden heeft CM3 Custom Made gevraagd een speciale rookzone te ontwerpen. Met als doel het roken te ontmoedigen en tevens de rokers op een niet dwingende manier te verleiden om naar de rookzone te gaan. Doordat deze verder van de ingang verwijderd is, zullen bezoekers en patiënten van het ziekenhuis bij de entree geen last hebben van de nadelige effecten van het roken pal voor de ingang.


Door de geplaatste windschermen ontstaat er een intieme, uitnodigende plek waar het prettig vertoeven is. De rookzone laat de roker zich volwaardig voelen doordat er zit- als sta-mogelijkheden gecreëerd zijn. Men kan afgezonderd of juist tezamen roken. De ruimte is duidelijk afgebakend en herkenbaar.

Asbak in modern jasje

CM3 Custom made is verantwoordelijk voor het ontwerp, de technische uitvoering, de productie en de realisatie van het project. De rookzone sluit aan bij de bestaande architectuur van het ziekenhuis en het ziekenhuisterrein. De fris witte kleurstelling maakt het tot een aantrekkelijk geheel. Binnen deze rookzones zijn één of meer exemplaren van PEUKE geplaatst. Een degelijke asbak die door de vormgeving de sfeer van vroeger oproept, gestoken in een modern jasje dat voldoet aan de eisen van de tegenwoordige tijd. PEUKE is verder ontwikkeld tot een zelfstandig product.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Omgevingsvisie Bernheze: gezondheid en gemeenschap centraal

14 jan om 08:30 uur

De gemeente Bernheze heeft in samenwerking met adviesbureau Kragten een omgevingsvisie ontwikkeld die uniek is…

Lees verder »
descriptionArtikel

Plantenbakken verfraaien en vergroenen Dordtse binnenstad

13 jan om 09:09 uur

Dordrecht kent een prachtige historische binnenstad. Om de belevingswaarde nog verder te vergroten, heeft de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Integraal als heilige graal voor de toekomst van de openbare ruimte

31 dec 2024

Integraal is het toverwoord in de toekomst van de openbare ruimte. Dat kwam naar voren uit de City Deal…

Lees verder »
descriptionArtikel

Aziëpark Haarlem van vergeten strook naar groen buurtpark

30 dec 2024

De wijk Schalkwijk in Haarlem ondergaat een ware transformatie. Eén van de meest in het oog springende…

Lees verder »
descriptionArtikel

Mijn Plek: Het Bolwerkpark in Alkmaar

20 dec 2024

In 'Mijn Plek' leggen we een professional in de openbare ruimte de vraag voor wat zijn of haar favoriete plek…

Lees verder »
descriptionArtikel

Stadsforum Tilburg: plein voor komende eeuwen

18 dec 2024

Ooit was het Koningsplein in het centrum het lelijkste plein van Tilburg. Door niet alleen het Koningsplein…

Lees verder »
descriptionArtikel

Van Bergenstraat Den Haag na herinrichting stuk veiliger

28 nov 2024

De van Bergenstraat in Den Haag heeft een herinrichting ondergaan. Door een rijbaan te versmallen en een…

Lees verder »
descriptionArtikel

Innovatieve straatbaksteen: de S-line® van Vandersanden

19 nov 2024

Straatbakstenen zijn een bekend onderdeel van de inrichting van de openbare ruimte. Traditioneel worden vrij…

Lees verder »