Seminar over toegankelijkheid van gemeentelijk vastgoed

dinsdag 25 februari 2020
timer 1 min
Gemeenten zijn verplicht om de openbare ruimte zo toegankelijk mogelijk te maken, in het kader van het VN-Verdrag Handicap. Daartoe behoort ook het gemeentelijk vastgoed, te denken valt aan het gemeentehuis of stadskantoor, maar ook de bibliotheek, het theater of het gemeentelijk sportpark.

Voordat je kunt beginnen aan het aanpassen van je assets, moet je eerst schouwen en de stand van zaken in kaart brengen. Vervolgens kun je een plan maken voor het implementeren van maatregelen. Hoe pak je dat aan? Kom op 15 april naar het seminar Toegankelijk Gemeentelijk Vastgoed van Biind.

Voor wie?

De themabijeenkomst Toegankelijke Gemeentelijk Vastgoed biedt inspiratie voor:

  • Projectleiders verantwoordelijk voor de implementatie van het VN-Verdrag Handicap
  • Gebouwbeheerders gemeentelijk vastgoed
  • Architecten, ontwerpers en stedenbouwkundigen
  • Beleidsmakers en bestuurders openbare ruimte bij gemeenten en provincies
  • Facilitair managers
  • Adviseurs bij grote en kleine bureaus
  • Andere professionals betrokken bij toegankelijkheid in de openbare ruimte en gebouwde omgeving

Het seminar Toegankelijk Gemeentelijk Vastgoed is een evenement van Biind, in samenwerking met VNG, Ministerie van VWS, Toegankelijk Zwolle, PBT Consult en MAS Architectuur. Kijk voor meer informatie en aanmelden op www.toegankelijkvastgoed.nl.

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Omgevingsvisie Bernheze: gezondheid en gemeenschap centraal

14 jan om 08:30 uur

De gemeente Bernheze heeft in samenwerking met adviesbureau Kragten een omgevingsvisie ontwikkeld die uniek is…

Lees verder »
descriptionArtikel

Plantenbakken verfraaien en vergroenen Dordtse binnenstad

13 jan om 09:09 uur

Dordrecht kent een prachtige historische binnenstad. Om de belevingswaarde nog verder te vergroten, heeft de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Integraal als heilige graal voor de toekomst van de openbare ruimte

31 dec 2024

Integraal is het toverwoord in de toekomst van de openbare ruimte. Dat kwam naar voren uit de City Deal…

Lees verder »
descriptionArtikel

Aziëpark Haarlem van vergeten strook naar groen buurtpark

30 dec 2024

De wijk Schalkwijk in Haarlem ondergaat een ware transformatie. Eén van de meest in het oog springende…

Lees verder »
descriptionArtikel

Mijn Plek: Het Bolwerkpark in Alkmaar

20 dec 2024

In 'Mijn Plek' leggen we een professional in de openbare ruimte de vraag voor wat zijn of haar favoriete plek…

Lees verder »
descriptionArtikel

Stadsforum Tilburg: plein voor komende eeuwen

18 dec 2024

Ooit was het Koningsplein in het centrum het lelijkste plein van Tilburg. Door niet alleen het Koningsplein…

Lees verder »
descriptionArtikel

Van Bergenstraat Den Haag na herinrichting stuk veiliger

28 nov 2024

De van Bergenstraat in Den Haag heeft een herinrichting ondergaan. Door een rijbaan te versmallen en een…

Lees verder »
descriptionArtikel

Innovatieve straatbaksteen: de S-line® van Vandersanden

19 nov 2024

Straatbakstenen zijn een bekend onderdeel van de inrichting van de openbare ruimte. Traditioneel worden vrij…

Lees verder »