Coördinator als spin in het web bij multidisciplinaire projecten

maandag 11 september 2017
timer 2 min
Op de Dag van de Openbare Ruimte presenteren tien bedrijven zich op Het Plein. Ze laten zien waar samenwerking toe kan leiden, maar tonen tegelijkertijd hun eigen specialisme en expertise aan de bezoeker. Van Dijk Maasland is een aannemer die gespecialiseerd is in het uitvoeren, coördineren en engineeren van multidisciplinaire, complexe projecten in de buitenruimte. “Wij werken middels systems engineering en een 3D model van het project samen met onze partners en opdrachtgever”, vertelt Gijs Schippers van Van Dijk Maasland.

Bij elk project is er een partij nodig die het overzicht behoudt. Hier kan Van Dijk Maasland belangrijk in zijn. “Wij denken dat onze uitvoerende en coördinerende rol op Het Plein goed naar voren kan komen. Wij hebben vorig jaar bijvoorbeeld een project afgerond waarin we met drie andere ‘’pleinpartners’’ samen hebben gewerkt.”

 

Schippers ziet de voordelen van het gezamenlijk optrekken, maar benadrukt tevens de individuele kwaliteit van zijn bedrijf: “Met alle ‘’pleinpartners’’ kan je een compleet product laten zien van hoogwaardige kwaliteit. Onze toegevoegde waarde is de uitvoerende en coördinerende rol die wij in veel multidisciplinaire projecten als hoofdaannemer hebben.”

Meer artikelen met dit thema

descriptionArtikel

Omgevingsvisie Bernheze: gezondheid en gemeenschap centraal

14 jan om 08:30 uur

De gemeente Bernheze heeft in samenwerking met adviesbureau Kragten een omgevingsvisie ontwikkeld die uniek is…

Lees verder »
descriptionArtikel

Plantenbakken verfraaien en vergroenen Dordtse binnenstad

13 jan om 09:09 uur

Dordrecht kent een prachtige historische binnenstad. Om de belevingswaarde nog verder te vergroten, heeft de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Integraal als heilige graal voor de toekomst van de openbare ruimte

31 dec 2024

Integraal is het toverwoord in de toekomst van de openbare ruimte. Dat kwam naar voren uit de City Deal…

Lees verder »
descriptionArtikel

Aziëpark Haarlem van vergeten strook naar groen buurtpark

30 dec 2024

De wijk Schalkwijk in Haarlem ondergaat een ware transformatie. Eén van de meest in het oog springende…

Lees verder »
descriptionArtikel

Mijn Plek: Het Bolwerkpark in Alkmaar

20 dec 2024

In 'Mijn Plek' leggen we een professional in de openbare ruimte de vraag voor wat zijn of haar favoriete plek…

Lees verder »
descriptionArtikel

Stadsforum Tilburg: plein voor komende eeuwen

18 dec 2024

Ooit was het Koningsplein in het centrum het lelijkste plein van Tilburg. Door niet alleen het Koningsplein…

Lees verder »
descriptionArtikel

Van Bergenstraat Den Haag na herinrichting stuk veiliger

28 nov 2024

De van Bergenstraat in Den Haag heeft een herinrichting ondergaan. Door een rijbaan te versmallen en een…

Lees verder »
descriptionArtikel

Innovatieve straatbaksteen: de S-line® van Vandersanden

19 nov 2024

Straatbakstenen zijn een bekend onderdeel van de inrichting van de openbare ruimte. Traditioneel worden vrij…

Lees verder »