Introductie PUTkast Regeltechniek type 1M

vrijdag 15 juni 2012
timer 1 min
Met de introductie van de PUTkast model Regeltechniek type 1M biedt de leverancier nog meer keuze en flexibiliteit voor het obstakelvrij aanleggen van diverse elektrotechnische installaties voor bijvoorbeeld rioolgemalen, openbare verlichting, fonteinen, pollars en verkeersregelinstallaties.

Introductie PUTkast Regeltechniek type 1M

Toepassingen Model Regeltechniek

De nieuwe PUTkast is een uitbreiding op het bestaande assortiment. Het model Regeltechniek wordt al geruime tijd succesvol toegepast voor bijvoorbeeld rioolgemalen, openbare verlichting, fonteinen, pollars en verkeersregelinstallaties. Met de introductie van dit nieuwe type is er in het assortiment nog meer keuze en maatwerk mogelijk.

Kenmerken

Naast de bescherming tegen waterinvloeden is de kast uitstekend beschermd tegen molest, roest en verkeersinvloeden. Aan de deksel is de luchtklok gemonteerd met daarin de montageplaat met apparatuur. Doordat de deksel na openen zich in verticale positie bevind zijn de installaties eenvoudig en veilig te bedienen. Het bedienen van de PUTkast hoeft alleen te gebeuren bij regulier onderhoud en eventuele storingen.

Uniek luchtbelprincipe

De kast kan volledig in een vlakke bestrating worden geplaatst. De PUTkast maakt gebruik van het unieke luchtbelprincipe. Hierdoor kan de kast één meter onder water worden gezet. Een aansluiting op een rioolstelsel is dikwijls niet nodig.

 

Meer artikelen met dit thema

flash_onNieuws

Eindhoven komt met concreet plan voor meer kunst in openbare ruimte

11 apr om 08:57 uur

Eindhoven wil kunst en cultuur een vaste plek geven in de openbare ruimte. In het nieuwe Actieplan Cultuur 2025…

Lees verder »
descriptionArtikel

Een hoogwaardig stadsentree in Breda met aantrekkelijke verblijfsplekken

31 mrt om 09:59 uur

Kun je het schetsontwerp van een bank op de Stationslaan uitwerken, was de vraag van gemeente Breda. De…

Lees verder »

Levy: ik was een hek en ben nu een fietsenrek

26 mrt om 09:32 uur

Op de Nationale Klimaat Vakbeurs 2025, die plaatsvindt op 16 en 17 april in Expo Houten, presenteert Delta hun…

Lees verder »

Dakterrassen: groene oase in stedelijke omgeving

11 mrt om 08:55 uur

Dakterrassen winnen steeds meer terrein in de stedelijke omgeving. Ze bieden niet alleen extra buitenruimte,…

Lees verder »

Het voorjaar lonkt: samen genieten van de buitenruimte

3 feb om 14:27 uur

Met de eerste zonnestralen in aantocht, wordt de buitenruimte weer dé plek waar mensen samenkomen. Of het nu…

Lees verder »
descriptionArtikel

Kunst in de openbare ruimte kan verschillende doelen dienen

23 jan om 08:45 uur

Door de tijd heen is er wisselende aandacht en ruimte voor kunst in de openbare ruimte. Van de standbeelden op…

Lees verder »
descriptionArtikel

Plantenbakken verfraaien en vergroenen Dordtse binnenstad

13 jan om 09:09 uur

Dordrecht kent een prachtige historische binnenstad. Om de belevingswaarde nog verder te vergroten, heeft de…

Lees verder »
descriptionArtikel

Abrio, nieuw in de openbare ruimte!

23 dec 2024

Steden warmen sneller op door het hitte-eiland-effect. Daarom zoekt Watergames & More voortdurend naar…

Lees verder »